اخبار بازی, بازی خارجی, بازی ویدئویی, معرفی بازی, مقالات

عرضه بردگیم فیزیکی Orlog بازی Assassin’s Creed Valhalla در سال ۲۰۲۱

Assassin's Creed Valhalla orlog بازی

شرکت یوبیسافت خالق سری بازی‌‌های ویدئویی محبوب و پرطرفدار Assassin’s Creed است که از  سال ۲۰۰۷ این مجموعه بازی‌ها را وارد دنیای گیم کرده است.

یوبیسافت تاکنون بیشتر از ۱۰ عنوان اساسینز کرید ساخته که اکثر آنها پرفروش و محبوب بودند و امتیازات خوبی را نیز دریافت کردند. خود من نیز عاشق این سری بازی‌ها هستم و با سه گانه اتزیو زندگی کردم.

اساسینز کرید به صورت جهان باز، مخفی کاری و مبارزه‌ای است که آخرین نسخه آن با نام Assassin’s Creed Valhalla در پاییز ۲۰۲۰ عرضه شد. بازی که مانند مجموعه‌های قبلی‌ آن پرفروش بود و امتیازهای خوبی را نیز دریافت کرد.

در بازی اساسینز کرید والهالا دوران وایکنیگ‌ها به تصویر کشیده است و ایوور نام قهرمان داستان این بازی است.

از ویژگی‌های جالب این نسخه از بازی وجود یک بازی رومیزی به نام orlog است

که شما با شخصیت اصلی بازی می‌توانید این مینی گیم محلی را در خود بازی والهالا تجربه کنید.

Assassin's Creed Valhalla

در گفت‌و‌گویی که سایت Dicebreaker با یکی از اعضای سازنده بازی داشت، اشاره‌ به عرضه‌ی نسخه فیزیکی بازی orlog در سال ۲۰۲۱ شد.

همانطور که در تصویر ابتدای این مقاله دیدید، این بازی از مهره‌ و تاس تشکیل شده. جنس این مهره و تاس نیز از سنگ، چوب، نقره و استخوان است که نشان‌دهنده‌ی غارت وایکینگ‌هاست.

قطعا در هنگام عرضه‌ی فیزیکی این بردگیم به جنس آن نیز توجه می‌کنند تا فضای محلی و قدیمی دوران وایکینگ‌ها در هنگام بازی تداعی شود.

اگر طرفدار بازی Assassin’s Creed باشید و همچنین بازی اخیر آن یعنی والهاالا را تجربه‌ کرده‌ باشید، قطعا بردگیم orlog برایتان هیجان‌انگیز خواهد بود.

اگر orlog را در والهالا بازی کردید، حتما تجربه‌ی خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

و آیا به نظرتان نسخه‌ی فیزیکی این بازی می‌تواند موفق و جذاب باشد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *