بازگردانی کالا

یکی از اهداف جزیره‌ی بازی حمایت و حفظ رضایت مشتری است. بنابراین جزیره‌ی بازی را نه تنها فروشگاه بلکه حامی و مشاور خود در نظر بگیرید و با هر سوال یا مسئله‌ای که مواجه شدید حتما آن را با همکاران ما در قسمت تماس با ما مطرح کنید.

همانطور که گفته شد، رضایت شما اولویت ماست و جزیره‌ی بازی تمام تلاش خود را می‌کند تا کالای مورد نظر بدون نقص و ایراد برای شما ارسال شود.

ولی گاهی مخاطب به هر دلیلی تصمیم به انصراف از خرید و یا بازگردانی کالا می‌کند. جزیره‌ی بازی به این تصمیم مخاطب خود احترام گذاشته و با شرایط و اصولی خاص که در ادامه توضیح می‌دهیم کالای مورد نظر را از شما پس گرفته و هزینه‌ی آن را به حساب‌تان عودت داده خواهد شد.

شرایط و نحوه‌ی بازگردانی کالا

همانطور که در راهنمای خرید توضیح دادیم هنگام دریافت کالا، حتما آن را بررسی کنید تا خراش، آسیب‌دیدگی و مشکلی هنگام تحویل وجود نداشته باشد. همچنین در صورت مغایر بودن کالای مورد نظر با اطلاعات سفارش شما در سایت جزیره‌ی بازی، از دریافت کالا خودداری کنید.(حتما اطلاعات سفارش‌تان را با فاکتور مقایسه کنید)

بازگردانی کالا فقط در صورتی انجام می‌گیرد که کالا مورد نظر پلمپ باشد و هیچ‌گونه خراش، خط‌خوردگی، له‌شدگی و آسیب‌ روی بسته بندی آن وجود نداشته نباشد.

پس از دریافت و بررسی کالا توسط همکاران ما، هزینه‌ی کالا نهایت تا ۴۸ ساعت برای شما واریز خواهد شد.

در صورتی که بخواهید کالای خریداری شده را با کالایی دیگر تعویض کنید، حتما به همکاران ما بگویید تا هزینه عودت داده نشود و کالای جایگزینی برای شما ثبت شود.

درخواست برای تعویض و یا بازگردانی کالا نهایت تا ۷ روز پس از ثبت سفارش قابل قبول است و پس از آن جزیره‌ی بازی هیچگونه مسئولیتی را نمی‌پذیرد.

درخواست بازگردانی خود را از طریق اطلاعات تماس زیر برای همکاران ما ارسال کنید.

جزیره‌ی بازی تمام تلاش خود را می‌کند تا کالا بدون عیب و ایراد برای شما ارسال شود. امیدواریم از خرید‌هایتان رضایت داشته باشید و مسئله‌ای برایتان پیش نیاید.

 

راه‌های ارتباط با جزیره‌ی بازی:

تلفن: ۰۹۰۳۳۴۳۸۱۰۶ (تماس، تلگرام، واتس‌آپ)

ایمیل: info@jazireyebazi.com

اینستاگرام جزیره‌ی بازی

کانال تلگرامی جزیره‌ی بازی

برای ارسال نظر، نقد و پیشنهاد از طریق فرم زیر اقدام فرمایید.
[contact-form-7 404 "Not Found"]