ارسال رایگان بالای ۱ میلیون تومان

ارسال رایگان بالای ۱ میلیون

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات جزیره‌ی بازی

۱. تمامی فعالیت‌های جزیره‌ی بازی مطابق با چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران است و رعایت قوانین آن الزامی است.

۲. تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به جزیره‌ی بازی است. استفاده کنندگان از سایت جزیره‌ی بازی، حق کپی‌برداری از اطلاعات فروشگاه‌، نوشته‌ها و تصاویر قرار گرفته را نخواهند داشت و  مشاهده‌ی این موارد پیگرد قانونی دارد. انتشار مطالب با ذکر نام و منبع و لینک مستقیم و فعال بلامانع است.

۳. جزیره‌ی بازی متعهد می‌شود از اطلاعات شخصی و خصوصی کاربران محافظت کند و از آن سواستفاده‌ی تجاری نکند. به جز مواردی که توسط قانون جمهوری اسلامی ایران مجبور به انجام این کار شود.

۴. استفاده از سایت جزیره‌ی بازی به عنوان سایت‌های حراج و مزایده ممنوع می‌باشد.

۵. جزیره‌ی بازی به آدرس اصلی jazireyebazi.com و ایمیل info@jazireyebazi.com می‌باشد و به جز این آدرس، تمامی اسم‌های شبیه به آن هیچ ارتباطی با ما ندارند. بنابراین هر پیامی به جز راه‌های ارتباطی که در قسمت تماس با ما سایت گفته شده‌ است، از طرف ما نیست و اعتمادی به آنها نکنید و موارد را به تیم پشتیبانی جزیره‌ی بازی اطلاع دهید.

۶. نظرات کاربران در صورت مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران و در صورت وجود مسائل اخلاقی حذف می‌شوند و در صورت استمرار، حساب کاربری شخص مسدود می‌شود.

۷. در صورت مشاهده‌ی جمع‌آوری و ذخیره‌ی اطلاعات کاربران در قسمت نظرات و یا تلاش برای انجام این کار، با فرد مخاطره کننده برخورد خواهد شد.
۸. هیچ مخاطبی حق واگذاری اطلاعات حساب کاربری به فرد یا شرکت دیگر ندارد. در صورت تخلف، مسئولیت و عواقب آن بر عهده‌ی کاربر خواهد بود.

۹. جزیره‌ی بازی تولیدکننده‌ی بازی نیست و فقط وظیفه تولیدمحتوا، اطلاع رسانی و فروش را دارد. در صورت وجود نقص و ایراد درون بازی مورد نظر، جزیره‌ی بازی هیچ مسئولیتی را در این خصوص نمی‌پذیرد. خریدار می‌بایست برای پیگیری دقیق‌تر به سایت اصلی تولیدکننده بازی مراجعه کند. تمامی اطلاعات تماس با سازنده‌ی بازی روی جلد آن موجود است. تمامی کالاهای ما کاملا پلمپ بوده و بسته‌بندی شده هستند و جزیره‌ی بازی اطلاعی از محتویات درون بازی ندارد. (به استثنای بازی‌هایی که از طرف خود تولید کننده پلمپ و شرینک ندارند)

۱۰. خریدار موظف است هنگام دریافت کالا، اطلاعات آن را با سفارش خود مطابقت داده و در صورت وجود مغایر در سفارش، ایراد ظاهری، شکستگی، له شدگی و … از دریافت کالا خودداری کند و در اسرع وقت به همکاران ما گزارش دهد. دریافت کالا از طرف شما نشان از تایید و صحت سفارش شما می‌باشد.

۱۱. در صورت عدم وجود کالا پس از سفارش شما، همکاران ما با شما برای تغییر کالا و یا عودت وجه تماس می‌گیرند.

۱۳. خدمات پس از فروش و گارانتی بر عهده‌ی شرکت تولیدکننده‌ی بازی است.
۱۴. کالاهای خارجی با وجود گارانتی بین‌الملل شامل هیچ‌گونه گارانتی و خدمات پس از فروشی در ایران نمی‌باشند.
 
 
 
 
 

سایدبار