اخبار بازی, بازی خارجی, معرفی بازی, مقالات

بازی Creature Comforts یکی از موفق‌ترین کمپین‌های اخیر کیک استارتر

creature comfort

بازی Creature Comforts یکی از موفق‌ترین کمپین‌های یک ماه گذشته در کیک استارتر بوده است.

کیک استارتر همانطور که در مقاله معرفی سایت کیک استارتر توضیح دادیم، یک شرکت سرمایه‌گذاری جمعی است که دغدغه‌ی سرمایه برای تولید و راه‌اندازی ایده‌های مختلف را رفع کرده است. این سرمایه توسط مردم در سراسر جهان برای پروژه‌هایی که در سایت قرار می‌گیرند، تامین می‌شوند.

در حوزه بازی و مخصوصا بردگیم، ماهانه هزاران پروژه در این سایت معرفی می‌شوند که معمولا بیشتر آنها جذابیت آنچنانی ندارند و شکست می‌خورند. ولی عده‌ای از بازی‌ها موفقیت‌های چشم‌گیری را کسب می‌کنند.

در این مقاله قصد داریم بازی رومیزی Creature Comforts که در یک ماهه اخیر در کیک استارتر خوش درخشیده است را به شما معرفی کنیم. با ما در جزیره‌ی بازی همراه باشید.

بازی Creature comforts

شاید در نگاه اول از روی تصویر حدس بزنیم که این بازی دنیای بچه‌گانه دارد و احتمالا مخاطب آن نیز کودکان هستند، ولی اینطور نیست.

این بازی ۱ تا ۵ نفره است و مناسب برای ۸ سال به بالاست. البته در دنیای بردگیم‌ها، بازی‌های بسیاری وجود دارند که شاید درظاهر، مخاطب آن بچه‌ها باشند ولی پای بزرگان را نیز به بای کشانده است.

مانند منچ، مار و پله، جالیز، نیکیماک، سوسکی، شیر مرغ و … . که البته من تمامی این بازی‌ها را تجربه کردم و میانگین سنی‌ما در همه‌ی این بازی‌ها بالای ۳۰ سال بود و اصلا هم جای تعجب ندارد! 🙂

خب برویم سراغ معرفی این بازی. این بازی هنوز تولید انبوه نشده و با تامین مالی که در کیک استارتر بدست آورد وارد چرخه تولید  خواهد شد.

تولید بسیاری‌ از بازی‌های رومیزیِ سنگین معمولا چندین ماه زمان می‌برد. گاهی نیز بیشتر از یک سال طول کشیده است. زیرا تولید این بازی‌ها در سطح جهانی است و قطعا چالش‌ها و سختی‌های خودش را دارد. البته با موفقیت مالی که این بازی بدست آورده، تولید آن به مراتب سریع‌تر و با کیفیت‌تر خواهد بود.

creature comfort بازی

صفحه بازی، تاس، مهره‌ها و کارت‌های بازی Creature comforts در یک نگاه

موفقیت مالی بازی Creature Comforts

الان که در حال نوشتن این مقاله هستم تا چند ساعت دیگر این کمپین بازی در کیک استارتر به پایان می‌رسد.

این بازی که تقریبا یک ماه در سایت کیک استارتر قرار داشت موفقیت بی‌نظیری را رقم زد. هدف مالی سازندگان بازی، سرمایه‌ای به مبلغ ۱۵ هزار یورو بود. ولی در حال حاضر ۲۷۰ هزار یورو سرمایه جمع کرده است. که قطعا در این چند ساعت پایانی بیشتر نیز خواهد شد.

رسیدن به هدف مالی تعیین شده برای صاحبان کمپین‌های کیک استارتر بسیار مهم است و باید حتما به ۱۰۰درصد هدف خود برسند تا کل سرمایه به آنها داده شود. ولی حالا می‌بینیم که بازی Creature Comforts موفقیت ۱۷۰۰درصدی داشته است.

 لینک صفحه‌ی این بازی در کیک استارتر را در زیر قرار داده‌ام.

تمام اطلاعات لازم از جمله توضیحات، عکس، ویدیو و … کامل توضیح داده شده است.

صفحه‌ی کیک استارتر بازی Creature Comforts

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *